ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

Історія закладу:

/Files/images/9.jpg

Мета закладу: забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Завдання закладу: створити умови для забезпечення права дитини на здобуття дошкільної освіти, задоволення її життєвих потреб; реалізація замовлення родини, суспільства, держави на всебічний розвиток особистості в дошкільному віці.

Функції закладу:

Соціальна ( соціальний захист та адаптація дітей)

Оздоровча (охорона та зміцнення здоров’я дітей)

Освітня (навчання й виховання)

Культурно-розважальна (змістовне дозвілля дітей)

Просвітницька (психолого-педагогічна просвіта батьків)

Основні форми організації дітей в освітньому процесі:

Ø Спеціально організована навчальна діяльність (заняття);

Ø Ігри;

Ø Самостійна діяльність (художня, рухова, мовленнєва, ігрова);

Ø Індивідуальна робота;

Ø Екскурсії;

Ø Свята та розваги.

/Files/images/4.jpg

Гімн ЗДО (ясла-садок)

Наш чудовий дитячий садок,
Привітає веселих діток.
Ви приходьте до нас,
Ми зустрінемо вас,
Буде радісно з нами весь час!
Ми у садочку, як у віночку
Весело граєм, пісні співаємо.
Ми у садочку, як у віночку
Потанцювати не забуваємо.
Вихователі наші весь час,
Навчають, виховують нас.
Любим добре пограти,
Любим гарно співати,
Любим весело ми танцювати!

Турбота про здоров’я – це найголовніша праця вихователів, медичної сестри. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, цінність знань, віра в свої сили.

Фізкультурно-оздоровча робота з дітьми здійснюється через поєднання широкого комплексу заходів з фізичної культури, насичення повсякденного життя дітей руховою активністю та спеціальними заходами щодо зміцнення здоров’я дітей. Вихователі дбають про постійний позитивний настрій на заняттях з фізичної культури, розмаїття форм і методів, використовують як традиційне, так і нетрадиційні обладнання. Це завдання допомагає вирішувати музичний супровід заняття, включення танцювальних рухів, вправ із східних систем, використання мімічних та пантомімічних рухів, не складних масажів, вправ на дихання.

Дуже люблять діти старших груп заняття з фізичної культури . Тут діти оволодівають саморегуляцією дихання, навчаються керувати своїм тілом і волею, емоціями, звільнятися від стресів і перевантажень.

Фізкультурні свята та розваги подобаються дітям насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Приклад батьків, які стають учасниками фізкультурних свят та розваг є найкращим стимулом для дітей.

Діти ясла-садка забезпечуються постійним медичним обслуговуванням на безоплатній основі, що здійснюється медичним працівником, медичною сестрою, яка входить до штату ЗДО Івановою Людмилою Миколаївною. У ЗДО ясла-садку є медичний блок, який складається з медичної та процедурної кімнат, фізкабінету, ізолятору.

Медична сестра виконує заходи лікувально-профілактичного характеру: щеплення, антропометрія, перевірка постави, огляд на педикульоз.

Враховуючи стан здоров’я дітей використовують такі методи лікувально-профілактичного і оздоровчого характеру: фітотерапія, покращення імунної системи продуктами бджільнитства в лікувально-профілактичних співвідношеннях, аромотерапія.

Медична сестра проводить з працівниками ЗДО та батьками санітарно-освітню роботу згідно з річним планом ЗДО. Форми і тематика освітньої роботи різноманітні. Випускає санбюлетні, пам’ятки,проводе бесіди, консультації, виступає з доповідями на педрадах, батьківських зборах.

Медична сестра Іванова Л.М. проводить оздоровчі заходи.

/Files/images/3.jpg

Багато років триває щира дружба між двома дошкільними закладами ЗДО смт Васищеве та ЗДО смт Безлюдівка. Нас єднає велика любов до дітей, формування фізично розвиненої особистості, цікавість пізнання. Ділимося досвідом роботи в розробках ігрових занять різноманітної тематики. Завідувачі Бичкова Н.М. та Павленко В.Г., вихователі-методисти Аврята О.Л та Хобоша Л.В.. організовують семінари, відкриті заняття , метою яких є підвищення професійної майстерності вихователів. Девізом нашої спільної праці став вислів «Добро творити – в злагоді жити». Ефективними діями в цьому напрямі є дискусії, індивідуальні здобутки, творчі доробки.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.